Blog Yazıları

E-İrsaliye & E-Fatura & E-Arşiv

Puma Yazılımları yeni tebliğe uygun olarak kendi içinde dijital olarak,E İRSALİYE,E FATURA,E ARŞİV,düzenlenebilmekte ve Entegratör vasıtası ile devletin sistemine gönderilebilmektedir.

E-İrsaliye & E-Fatura & E-Arşiv
PumaFırın Sevkiyat

PumaFırın Sevkiyat

PumaFırın Sevkiyat Küçük fırınlarımızın sevkiyat takiplerini. İrsaliye ve Fatura kesimini tek bir ekrandan kolay yapabilecekleri bir programdır. Bayilerin ekstreleri ve irsaliye fatura listeleri kolayca alınılabilir.

Puma Fırın

Puma Fırın programı tek bir yeri olan , Fırınlar ve Unlu Mamüller için özel tasarlanmıştır. Bir Fırının bütün süreçlerini kolayca yapabilir. Stok Takibi Maliyet Hesabı Kar/Zarar Kasa Banka Takibi Masraf Gider Takibi Çek ve Senet Takibi Tüm işlemlerinizi çok kolay bir şekilde takip eder. Tek bir üretim yerinde işletmenizin bütün yükünü alabilecek yetenektedir. Yetenekleri Üretim (Reçeteli veya reçetesiz üretim) Kolay ve değişebilen arayüzü ile sevk takibi Kasa ve gelir gider takibi Araca mal yükleme ekranları…

Puma Fırın
Puma Standart

Puma Standart

Çoklu şubesi Çoklu üretim merkezi olan işletmeler için hazırlanmış ERP ve MRP yazılımıdır. Bütün süreçler Unlu Mamuller ve Pastane Yapısı olan yerler için tasarlanmıştır. PumaStandart kurulumu , eğitimi ve uyarlaması uzman ekiplerle yapılmaktadır. PUMASTANDART’IN ÇIKIŞ NEDENİ 18 yıldır Penta Fırın yazılımımız Yurt çapında yaklaşık 1500 Ekmek ve Unlu mamüller üretim tesislerinde kullanılmaktadır. Fakat 5 yıl önce gördük ki, Özellikle Pastane ve Unlu mamüller üretimi yapanlar, işletme yapılarına tam uygun sektörel bir yazılıma ihtiyaçları vardı. Paket…

Puma Kiosk

Bir tezgah satış modülüdür PumaKiosk Kolay Satış ekranları ve masa adisyon takip olmak üzere birçok işlemi kendi içinde bağımsız yapabilmektedir. PumaKiosk modülleri dokunmatik veya normal pc ler için tasarlanmıştır. Puma Kiosk EkranAmacı Kolay arayüzü nedeni ile; Kolay ve hızlı barkodlu barkodsuz satış yapabilme Kolay depolar arası taransfer yapabilme Barkod destekli depolar arası ürün giriş çıkışları Kurum içi irsaliye kaydı oluşturabilme yeteneklerine sahiptir.

Puma Kiosk
Puma Kasa Takip

Puma Kasa Takip

Puma Kasa Takip programının çalışma şekli mevcut kasalarınıza barkod yapıştırılıp kasanın şoföre verilirken ve alınırken kablosuz el barkod okuyucu ileçıkışının ve girişinin yapılmasıdır. Sevkiyat kısmında bir bilgisayara kasa takip programı kurulup elinizdeki mevcut kasalarınıza tarafımızdan size özel her kasaiçin benzersiz barkod numarası hazırlanmaktadır. Bu şekilde takip edilmesi amaçlı, her kasaya barkod numarası atanmış olacaktır.Sonrasını da teslimatta ki kişiler tarafından kasalar araca verilirken okutulup zimmetlenip çıkışı yapılmaktadır. Kasa tekrar içeri geldiğindesistem kimden geldiğine bakmadan en son…

Puma Droid

Puma Droid programı bir mobil uygulamasıdır. Android işletim sistemi olan bütün telefon ve tabletlerde çalışır. Puma Fırın ve Puma Standart programları ile entegre çalışır. Android Tabletler ile Kolay Satış Şubeler Arası Transfer Sipariş (Şubelerden Merkeze Üretim için Sipariş verme) Araçlara Ürün yükleme işlemleri çok kolay ve güvenle yapılabilmektedir.

Puma Droid
Puma SDS

Puma SDS

Puma SDS Onaylı iş takibi Unlumaul ve Pastane sektöründe bütün süreçleri telefonlar ve tabletler üzerinden yönetebilirsiniz Üretim süreci Teslimat süreci Sipariş süreci Depo mal giriş süreci Depolardan üretim depolara malzeme çıkış süreci Ödeme Süreci Satın Alma Süreci Bütün Transfer Süreci Bu tür işlemleri onay merkezli yapabilmektedir.

Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?