Puma Standart - Pentasoft Yazılım

 1. Çoklu şubesi
 2. Çoklu üretim merkezi olan işletmeler için hazırlanmış ERP ve MRP yazılımıdır.
 3. Bütün süreçler Unlu Mamuller ve Pastane Yapısı olan yerler için tasarlanmıştır.
 4. PumaStandart kurulumu , eğitimi ve uyarlaması uzman ekiplerle yapılmaktadır.

PUMASTANDART’IN ÇIKIŞ NEDENİ

18 yıldır Penta Fırın yazılımımız Yurt çapında yaklaşık 1500 Ekmek ve Unlu mamüller üretim tesislerinde kullanılmaktadır.

Fakat 5 yıl önce gördük ki, Özellikle Pastane ve Unlu mamüller üretimi yapanlar, işletme yapılarına tam uygun sektörel bir yazılıma ihtiyaçları vardı.

Paket ticari yazılımlar belli bir yere kadar sorunlarını çözse de, Tüm işletmeyi %100 kontrol altında tutabilecekleri bir yazılım mevcut değildi.

Bu konularda ciddi ve pahalı yatırımlar yapmalarına rağmen, işletme yapısına göre esneyip, kişisel çözümler üreten bir yazılım ürünü bulamıyorlardı.

Geçen 5 yıl içinde bu eksikliği giderip, birden fazla yazılım kullanarak işlerini çözmeye çalışan firmalara PumaStandart yazılımı ile tek bir yazılım ile çözüm üretmiş bulunuyoruz.

PUMASTANDART GENEL YETENEKLERİ

PumaStandart;

 • Üretimi yapılmış ürünlerin, şubeler arasında transferlerini takip eder,
 • Müşteri Siparişlerden Otomatik Üretim planlama yapar ve yine  iş emri olarak siparişlerle ilgili üretim departmanına otomatik olarak yönlendirir.
 • Şubelerden gelen siparişleri toplar ve üretim planlamaya gönderir.
 • İşletmeler için büyük sıkıntı olan ve departman departman Masraf Merkezli gider takibi yapar.
 • Barkodlu ve Barkodsuz satış sistemi özellikle satış yoğunluğu çok olan satış kaydı yapmanın bile müşteri yoğunluğundan neredeyse imkansız hale geldiği yerlerde çok kolay ve hızlı satış yöntemleri sunar,
 • Cari Hesaplar, Hammadde alım, depo, şube bağlantıları arasındaki ilişkiyi tamamen entegre yapısı ile tek bir programdan sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz.
 • Paket ticari programların pratik bir şekilde çözemediği, Dışarı yapılan sevkiyatlarınızı pratik ve hızlı bir şekilde takibini sağlar.

(Sevkiyat ekranında o güzergahtaki tüm cariler ve dağıtılacak ürünler tek bir ekranda geldiği için çok hızlı dağıtım ve toplu otomatik irsaliye dökümüne imkan verir.

 • Özellikle gelişen teknoloji ile beraber, android teknolojisini tamamen entegre ve Online şekilde uygulamış olduğumuz cihazlar ile dağıtım ve sevk organizasyonunu sade ve hızlı bir şekilde, sevkiyatda ki arkadaşların kolay kavrayıp, her eğitim düzeyindeki personelin hatasız bir şekilde işlem yapmasına imkan sağlamaktadır.
Open chat
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?